Altcoins > ICO

Privapp Network

(1/1)

Privappnetwork:


Merhabalar, hepimiz son 1 yıl içerisinde kendini gösteren pandemi şartlarında yeni bir kazanç kapısı aramaktayız. Şimdi düşünüyorum da bu pandemi, 1990’lı yıllarda olsa çok daha zorlanabilirdik değil mi? Neden diye düşündüğünüzü hisseder gibiyim. Çünkü o dönemlerde henüz Blockchain altyapısı oluşmamış ve Kripto Paralar henüz bir kazanç kapısı haline gelmemişti. Bu sektöre meraklı insanlar topluluğu olarak yıllardır internetten para kazanma yolu olarak belli çözümler aramaktayız. Bazen oyunlar, bazen makale paylaşımları, bazen özel ders olabiliyor. Fakat özellikle son 1 yılda artan Kripto Para sevgisi, insanların çoğunun bu doğrultuda eğitim almaları bizlere bu piyasaya yeni giren yatırımcının oldukça ciddi bir düzeyde arttığını gösteriyor.


Peki Türk’ler sadece yatırımcı mı olmalı? Peki projeyi tasarlayan bizler olursak ne düşünürdünüz? Evet kulağa garip gelebilir ama bugün kripto para borsalarında onlarca coin bulunmakta, Biz Türkler’de “neden biz de böyle bir girişimcilik örneği sergilemeyelim” dedik ve kolları sıvadık.
Privapp Network ile sizlerin karşısındayız. Bir Networking projesi olarak başladığımız bu süreç peki tam olarak neyi ifade ediyor? Privapp Network, gizlilik esaslı domain ve hosting sistemidir. Privapp Network üzerinden satın alınan domain ve hostinglere kurulacak web sitelerinde kimliğiniz gizli kalmak suretiyle yine kimliği gizli kullanıcılara satabilmenize imkan sunuyor.


Peki Priva Token şuan hangi aşamada? Privapp Network neyi, hangi tarihte yapmayı amaçlıyor?


-   Kasım 2020’de ICO (Ön Satış) Başladı
-   Nisan Sonu Ön Satış Bitecek
-   Mayıs Ayınca Borsalar İle Ön Anlaşmalar Yapıldı.
-   Önsatışlarda Priva tokene sahip olanlar Kasım 2021 Tarihinde Domain ve Hosting Alabilecekler.
-   Mart 2022’de ise Domain ve hostingler genel satışa çıkacak
-   Kasım 2022’de ise kendi ağına geçmek için çalışmalara başlayacak.
-   Toplam Arz 10 Milyon Bunun 2 Milyonu Şuan Satışta ve %3’lük kısmı ise çekilişler ile dağıtılıyor.


Privapp Network’ün Ekibi Kimlerden mi Oluşuyor? İsviçre ve Malta. Türkiye ve İngiltere'den de yazılımcılar var ekipte. Global bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Ayrıca : icomarks ve icoholder‘da ICO Kayıtlarımız Bulunmakta.

Mayıs ayında Lokal borsalar ile başlayacak olan listelenme sürecimiz öncesinde, yerli ve yabancı yatırımcıya kendimizi tanıtmak, önceliğimizin kullanıcıya hizmet olduğunu gösterebilmek amacıyla bazı şeyler gerçekleştiriyoruz. Şuanda bir airdrop sürecinde olan Privapp Network , Airdrop’a katılan tüm kullanıcılarına 15 Priva Token hediye ediyor!
15 Priva Token şuan için toplamda 4.2$ olarak değer görüyor. ICO sürecinin ardından fiyatın yalnızca 0.28$ kalmayacağını hatırlatmak isteriz.

Navigation

[0] Message Index

It appears that you have not registered with Bitcoin Forum. To register, please click here...
Go to full version