Bitcoin International > Polski (Polish)

Kryptoporadnik.pl | Giełdy kryptowalut, Defi, Notowania, Opinie

(1/1)

mzk23:
Zapraszamy do zapoznania się z treścią portalu kryptoporadnik.pl. Na łamach serwisu publikujemy aktualności ze świata kryptowalut, poradniki dla początkujących jak i średniozaawansowanych użytkowników oraz recenzje i rankingi giełd. Ponadto udostępniamy publiczne forum, na łamach którego można prowadzić swobodną wymianę myśli i opinii. Portal posiada również wbudowaną bazę kryptowalut wraz z rankingiem na wzór serwisu Coinmarketcap. Kursy kryptowalut dostępne są w większości tradycyjnych walut FIAT. 
 
Szczególnie polecamy treści:
* Aktualny i aktualizowany co miesiąc ranking najlepszych giełd kryptowalut
Ranking pięciu najlepszych giełd kryptowalut w danym miesiącu. W wyborze pod uwagę brane są koszta prowizji i wypłat, możliwe sposoby zasilania portfela, bezpieczeństwo giełdy oraz opinie użytkowników. Publikowany od 2019 pomógł w wyborze odpowiedniej giełdy ponad tysiącu użytkowników w polsce. Wzestawieniu widnieją jedynie darmowe i zweryfikowane giełdy kryptowalut.
 
* Recenzja Binance. Jak się zarejestrować, jak wpłacić środki, jak handlować oraz czy warto
Bogata w konkretne informacje recenzja najpopularniejszej giełdy kryptowalutowej, Binance. W artykule można znaleźć kluczowe informacje na temat platformy, poradnik jak się zarejestrować i jak handlować, koszta związane z korzystaniem oraz opinie użytkowników. Dzięki artykułowi można się dowiedzieć jakie zabezpieczenia stosuje Binance, czy warto korzystać z giełdy oraz jakie są ogólne wrażenia jej użytkowników.
 
* Recenzja platformy handlu lewarowanego na kryptowalutach - BitMEX
Recenzja chyba najpopularniejszej platformy do handlu na kryptowalutach z dźwignią. Giełda udostępniając wysoki lewar i bogatą gamę kryptowalut zyskała miano numeru 1 na świecie. Artykuł dokładnie prześwietla działalność giełdy, koszta związane z prowadzeniem i likwidowaniem pozycji, wyjaśnia w prosty sposób takie kwestie jak rejestracja, podstawy handlu, zawieranie i zamykanie pozycji. Ponadto informacje na temat bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji na BitMEX, forum z komentarzami aktualnych użytkowników i opinie na temat platformy.
 
* Brave Browser - rewolucyjna przeglądarka oparta o token BAT
W tym artykule dokładnie przyjrzeliśmy się zdobywającej na popularności przeglądarce Brave Browser. Dla nieświadomych - jest to przeglądarka stworzona przez współtwórcę Firefoxa. Jest ściśle powiązana z kryptowalutą BAT, która jest wewnętrznym środkiem nagradzania twórców i użytkowników. Brave Browser oferuje możliwość zarabiania kryptowalut prowadząc strony bądź inne media (np. kanał YouTube, profil Medium) oraz nagradza użytkowników za wyświetlane w systemie reklamy.
 

Z chęcią wysłuchamy opinię na temat naszego portalu. Będzie nam miło usłyszeć wyrazy uznania, jak i krytykę, która z pewnością zostanie wysłuchana i będzie miała pozytywny wpływ na dalsze funkcjonowanie portalu. Ponadto czekamy na sugestię dotyczące nowych recenzji giełd, portfeli kryptowalutowych czy innych produktów związanych z branżą.

Navigation

[0] Message Index

It appears that you have not registered with Bitcoin Forum. To register, please click here...
Go to full version